Agenda

03
jun

Projectweek Vita klas 1 en 2 (t/m vrijdag 5 juni), evt. cito’s klas 3 (ook Delta)

3 juni - 5 juni, van 08:35 tot 14:50
Vita
08
jun

Leerplangesprekken klas 2 (klas 1 op uitnodiging)

8 juni - 13 juni, van 00:00 tot 00:00
Delta
08
jun

Ouderraad

8 juni, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
11
jun

Bijspijkerprogramma herkansers

11 juni, van 8.30 tot 16.00
Vita
11
jun

X-night (klas 1 incl. Delta) onder voorbehoud

11 juni, van 19:30 tot 22:00
Algemeen
12
jun

Bijspijkerprogramma herkansers

12 juni, van 08:30 tot 16:00
Vita
15
jun

Excursieweek klas 3 en evt. cito’s klas 1 en 2 (ook voor Delta)

15 juni - 20 juni, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
15
jun

Indien mogelijk bijspijkerprogramma herkansers.

15 juni, van 08:30 tot 16.00
Vita
15
jun

CE2: herkansingen

15 juni, van 09:00 tot 15:30
Vita
16
jun

CE2: herkansingen

16 juni, van 09:00 tot 15:30
Vita
17
jun

CE2: herkansingen

17 juni, van 09:00 tot 15:30
Vita
22
jun

Afronding project 5 Delta en presentatie eind/profielwerkstuk klas 3

22 juni - 27 juni, van 00:00 tot 00:00
Delta
26
jun

uitslag eindexamens 2de tijdvak (bellen 13.00-14.45 uur)

26 juni, van 13:00 tot 14:45
Vita
29
jun

Afrondingsweek Delta

29 juni - 3 juli, van 09:00 tot 16:30
Delta
29
jun

Leerplangesprekken klas 3 Delta (klas 1 en 2 op uitnodiging)

29 juni - 3 juli, van 09:00 tot 16:30
Delta
30
jun

MP Moves Delta en Vita (middag en avond)

30 juni, van 12:00 tot 21:00
Algemeen
30
jun

Evaluatieouderavon terugkijken op de periode Mheenpark (voor ouders 4M(H) & 3HA & 3Delta HA )

30 juni, van 19:30 tot 21:30
Algemeen
06
jul

Afrondingsweek Vita t/m woensdag (verkort rooster + sportactiviteit + evt. voorbespreking rapportverg.)

6 juli - 11 juli, van 00:00 tot 00:00
Vita
06
jul

verkort rooster (60 minuten)

6 juli, van 08:35 tot 13:05
Vita
06
jul

Sport- en/of afrondingsactiviteiten

6 juli, van 13:05 tot 16:00
Vita
07
jul

Diplomauitreiking (exacte tijd wordt later bekend)

7 juli, van 00:00 tot 00:00
Vita
07
jul

verkort rooster (60 minuten)

7 juli, van 08:35 tot 13:05
Vita
07
jul

Sport- en/of afrondingsactiviteiten

7 juli, van 13:05 tot 16:00
Vita
07
jul

Ouderresponsgroep Delta

7 juli, van 19:30 tot 21:00
Delta
08
jul

verkort rooster (60 minuten)

8 juli, van 08:35 tot 13:05
Vita
08
jul

Sport- en/of afrondingsactiviteiten

8 juli, van 13:05 tot 16:00
Vita
09
jul

Alle leerlingen vrij ivm klassenbesprekingen

9 juli, van 08:35 tot 16:30
Algemeen
10
jul

Vandaag uiterste inleverdatum PTA 20/21 (bij examensecretaris)

10 juli - 11 juli, van 00:00 tot 00:00
Algemeen
10
jul

Alle leerlingen vrij ivm klassenbesprekingen

10 juli, van 08:35 tot 16:30
Algemeen
13
jul

Workshopdag klas 1 en 2

13 juli, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
13
jul

sportdag klas 3

13 juli, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
14
jul

Alle leerlingen vrij ivm uitgaansdag

14 juli, van 08:30 tot 16:30
Algemeen
15
jul

Workshopdag klas 3

15 juli, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
15
jul

sportdag klas 1 en 2

15 juli, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
15
jul

Feest in het Boschbad

15 juli, van 19:30 tot 22:00
Algemeen
16
jul

Organisatiedag (klassenindeling, voorbereiding start schooljaar, sectie etc.) – leerlingen vrij

16 juli, van 08:35 tot 14:50
Algemeen
17
jul

mentoractiviteit en ophalen rapport

17 juli, van 09:30 tot 12:00
Algemeen
20
jul

start zomervakantie (t/m 28 augustus)

20 juli - 28 augustus, van 00:00 tot 00:00
Algemeen