30 november 2022

Aftermovie Open dag 25 november

Op 25 november heeft de eerste open dag van het schooljaar 2022-2023 plaatsgevonden op het Veluws College in Twello. Een geweldig mooie avond waarop we veel leerlingen uit groep 7 en 8 met hun ouders mochten verwelkomen en onze school mochten laten zien. De vele docenten en medewerkers van onze school hadden letterlijk en figuurlijk alles uit de kast gehaald om te laten zien wat we binnen ons onderwijs te bieden hebben. Bij binnenkomst konden bezoekers er voor kiezen om rondgeleid te worden door een van de eigen leerlingen. Het was natuurlijk ook mogelijk om ook zelf op ontdekkingstocht te gaan door de school. Alle lesmaterialen konden bekeken worden, proefjes werden gedaan en er was de mogelijkheid om een vette 360-graden video te maken voor je eigen sociale media. Ook aan de sportieve leerlingen is gedacht. Zij konden bij de gymdocenten een potje voetballen en tegelijkertijd de tweede helft van de WK-wedstrijd van Nederland tegen Ecuador volgen.

Heb je de open dag gemist? Niet getreurd! Op 25 januari organiseren we op het Veluws College in Twello een tweede open dag. Op deze open dag in januari willen we meer laten zien van het projectonderwijs wat we aanbieden en organiseren we een echte persconferentie waar iedereen vragen kan stellen aan leerlingen, docenten en andere medewerkers van onze school.

In de aftermovie krijg je een indruk van de avond op 25 november en zie je leerlingen en docenten aan het woord.