Directie en management

Directie

dhr. C. de Koning
directeur a.i.
c.dekoning@veluwseonderwijsgroep.nl

dhr. M.A. Brakenhoff
adjunct-directeur
m.brakenhoff@veluwseonderwijsgroep.nl

 

mevr. S.C.E. Torringa
adjunct-directeur
s.torringa@veluwseonderwijsgroep.nl

 

dhr. O. Nijhof
teamleider onderwijsondersteunende processen
o.nijhof@veluwseonderwijsgroep.nl

 

De directie is overdag bereikbaar via t: 055 357 98 25 (school)
of via mevr. H. van Twist-Euser, directiesecretaresse
h.vantwist@veluwseonderwijsgroep.nl

De directie is overdag bereikbaar via t: 055 357 98 25 (school)

Management

dhr. J. Schoonhoven
docent-teamleider leerjaar 1
j.schoonhoven@veluwscollege.nl

 

dhr. F. Boekhoorn
docent-teamleider leerjaar 2
f.boekhoorn@veluwscollege.nl

 

dhr. E. van den Ham
docent-teamleider leerjaar 3
e.vandenham@veluwscollege.nl

 

dhr. B. van Haeften
docent-teamleider leerjaar 4H
b.vanhaeften@veluwscollege.nl

 

dhr. J. van Houten
docent-teamleider leerjaar 5H
j.vanhouten@veluwscollege.nl

 

mevr. M. Revet
docent-teamleider leerjaar 4V en 5V
m.revet@veluwscollege.nl

 

dhr. G. Boonen
docent-teamleider 6V
g.boonen@veluwscollege.nl

 

 dhr. A. Moesker
 docent-teamleider Erasmus
 a.moesker@veluwscollege.nl