Digitale informatieavond op donderdag 28 januari

05 januari 2021

Digitale informatieavond

Onze digitale informatieavond is druk bezocht!

Door de huidige situatie was het helaas niet mogelijk om de informatieavond op school te geven. Om jullie toch te voorzien van alle informatie hebben wij deze avond digitaal georganiseerd. Wij hopen dat jullie op deze manier een goed beeld van onze school hebben gekregen!

Heb je de informatieavond gemist?
Jammer dat je er niet bij kon zijn. We willen je graag de mogelijkheid geven om de film terug te kijken. Veel kijkplezier!

 

Heb je nog vragen?

De meest gestelde vragen die in de live chat zijn gesteld vind je hier. Wij hebben jullie veel informatie kunnen gegeven in de film, het kan natuurlijk zijn dat je ouders of jij toch nog vragen hebben, deze kunnen jullie deze stellen via ons algemene telefoonnummer (055) 366 56 33. Spreek de vraag in en wij bellen je zo snel mogelijk terug!

Wil je je aanmelden voor onze school?
Heb jij je keuze al gemaakt en wil je je aanmelden voor onze school? Klik dan hier!